Nevhodný pristup na lávku

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

Dobrý deň, chceme nahlásiť nedomyslený prístup na lávku pre chodcov cez Váh. Prístup je komplikovaný a hlavne starší ľudia majú problém dostať sa na lávku. Bolo by vhodné vybudovať schodik, a to na oboch stranách. ďakujeme

24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Lávka ani pozemky v okolí nie sú mestské, lávka nie je ani v katastri vyznačená. Budeme zisťovať jej vlastníka a Vašu požiadavku im budeme adresovať.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.