Chýbajúci priechod Kuzmányho ul.

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
TO DO Liptov 17. júna 2018

Na križovatke Zápotockého a Kuzmányho ulice chýba zebra. Prosíme dostriekať.

02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priechod namaľujeme podľa vášho podnetu.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia Mestského úradu L. Mikuláš
25. september 2018

TO DO Liptov

Podnet bol vyriešený. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania