Nefunkčné/zničené mestské citilighty

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
TO DO Liptov 08. júla 2018

Viaceré mestské citilighty v historickom centre mesta sú poškodené alebo nefunkčné. Vizuálne tak znehodnocujú verejný priestor a vytvárajú zlý dojem najmä na návštevníkov mesta.

08. júl 2018

TO DO Liptov

Ak by sa tie citilighty opravili a využívali na to, na čo boli v priestore historického cetra osadené (prezentácia mestských podujatí a pod.), nemusela by samospráva potom zhyzďovať mestskú zeleň napr. takýmito nevkusnými reklamnými obludami.
02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
všetky citylighty sú opravené a je v nich aktuálna ponuka.

Jana Piatková, vedúca Informačného centra L. Mikuláš
13. august 2018

TO DO Liptov

Nie sme si síce istí, či celoplošný polep na sklo citylightu je to správne riešenie pre jeho ďalšie flexibilné využívanie, ale určite je to lepšie ako predošlý stav. Podnet tak môžme považovať za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.