Pohodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal Paška 03. septembra 2013

Dobrý deň,
na Glejárskej ulici sa nachádza pohodená dopravná značka.
Za nápravu ďakujem.

10. september 2013

Michal Paška

Dobrý deň,
značka bola napravená.
Podnet považujem za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.