Zhorené nákladné auto

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený

Auto je už dlhodobo zhorené a nepojazdné. zavadzia premávke

27. september 2013

Anonym

skoda ho
02. jún 2015

Michal

Ako je možné, že tento zhorený autovrak (aktuálne už bez ŠPZ) blízko benzínovej pumpy a hlavnej autobusovej stanice za celé roky nebolo možné odstrániť? Kto je v tejto veci kompetentný to riešiť? MSÚ LM? VPS LM? Správca komunikácie?

Pridávam aktuálnu foto z 1.6.2015.
02. jún 2015

Michal

sa čudujem, že to za tú dobu dakto nerozobral a neodniesol do kovošrotu...
01. november 2015

Michal

Po vyše 3rokoch bol konečne ten vrak odtiahnutý. Podnet môžete označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.