Vyvalená lampa

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal Paška 07. októbra 2013

Dobrý deň,
v Baťovej uličke je vyvalená lampa.
Za nápravu ďakujem.

28. október 2013

Michal Paška

Dobrý deň,
lampa je opravená.
Podnet považujem za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania