Medze-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Juraj Lovas 31. januára 2019

Dobry den, je to len jeden z viacerych nedostatkov, no prekazaju mi auta parkujuce na namesti. Nasmu verejnemu priestoru (aj) takto dost uberame na atraktivite. Obyvatelia si mozno hodnotu verejneho priestranstva neuvedomuju, no turizmu na namesti by prospelo trochu viac starostlivosti o vizual mesta... ma pohodlie par jednotlivcov v tomto pripade prednost?

24. november 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania