J. Rumana-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení
meno
TO DO Liptov 08. marca 2019

Prosíme o opravu kanalizačnej vpuste, ktorá je prepadnutá v diere pod úroveň vozovky. Nachádza sa na priechode pre chodcov na rohu ulíc J.Rumana a M.Pišúta. Ďakujeme.

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Oprava kanalizačnej vpuste bude zaradená do plánu opráv miestnych komunikácií.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš
26. október 2019

TO DO Liptov

Po preverení podnetu musíme konštatovať, že ani 8 mesiacov od nahlásenia podnetu nedošlo absolútne k žiadnej oprave. Havarijný stav sa ešte zhoršil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.