Námestie osloboditeľov-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

Obľúbené lavičky pri fontáne sú v dezolatnom stave. V tomto prípade už nepomôže lokálna údržba, ale kompletná výmena drevených častí. Ich stav je žalostný, a to hlavne kvôli nedostatočnej údržbe. Táto časť centra mesta si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Dakujem

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, náhradnú výdrevu lavičky sme dali vyrobiť a v najbližších dňoch vymeníme. Ďakujeme za podnet.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.