Kukučínova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

Chceme upozorniť na komické osadenie značiek pri výstavbe noveho cyklochodníka. Väčšina značiek je osadená na príliš dlhej tyči, ktorú je potrebné skrátiť. Prosime mesto o nápravu. Ďakujeme

08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Predmetné dopravné značky sú súčasťou projektu Vnúromestskej cyklotrasy za zamestnaním, ktorá je ešte stále v realizácií. Takéto, prípadne iné nedostatky budú odstránené do termínu kolaudácie stavby.



Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.