Nábrežie Janka Kráľa-zastávka bez stien

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

zastávka medzimestkých autobusov je bez bočných stien, ktoré tam kedysi boli. Stáť v zime a vo vetre nie je bohviečo, a zastávka pôsobí ako v Bangladéši.

08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bočné steny na tejto zastávke nikdy neboli. Prístrešok bol v minulosti súčasťou novinového stánku, ktorý sa v minulom roku odstránil. V budúcnosti nevylučujeme umiestnenie stien na túto zastávku.



Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.