Poškodená drevená výplň mosta ponad Smrečianku

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal Paška 07. januára 2014

Dobrý deň,
na moste ponad Smrečianku (Opavská ulica) je poškodená drevená výplň mosta.
Za nápravu ďakujem.

09. január 2014

Slávka

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, závada bude odstránená do 20. januára 2014

Ing. Jozef Klepáč
Riaditeľ Verejnoprospešné služby Liptovský Mikuláš
17. január 2014

Michal Paška

Dobrý deň,
podnet považujem za vybavený. Závada bola dňa 16.1.2014 odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania