Poškodený kryt lampy na Hradišskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal Paška 13. januára 2014

Dobrý deň,
na chodníku pri Hradišskej ulici je poškodený kryt verejného osvetlenia.
Za nápravu ďakujem.

14. október 2014

slávka kellová

Podnet týkajúci sa poškodeného krytu verejného osvetlenia na Hradišskej ulici je k dnešnému dňu vyriešený.

Ing. Tibor Molnár
VPS Liptovský Mikuláš
14. október 2014

Odpoveď samosprávy

Podnet týkajúci sa poškodeného krytu verejného osvetlenia na Hradišskej ulici je k dnešnému dňu vyriešený.




Ing. Tibor Molnár
VPS Liptovský Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania