1. mája-značka na ceste -neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Už asi mesiac a pol stojí stĺpik na moste v Okoličnom ktorý tam bol umiestnený pri oprave mosta. Bude tam stáť dovtedy kým nejaký kamión zrazí cyklistu ktorý ho obchádza?

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ide o cestu I/18 ktorá je v správe SSC, nie mesta. Značka tam je aktuálna vzhľadom k tomu, že na moste je poškodený mostný záver, ktorý sa SSC chystá opravovať. Aby nedošlo k jeho ešte väčšiemu poškodeniu, je tam osadená táto dopravná značka ktorou sa zamedzuje prejazdu po kritickom mieste.
Kto? Slovenská správa ciest

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš
12. júl 2019

Vladimír

Takto postavená značka akurát zamedzuje prejazd cyklistom a nie autám po kritickom mieste!
13. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný SSC s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.