"Panáčik" pri priechode na Garbiarskej nesvieti

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal Paška 28. februára 2014

Dobrý deň,
pred priechodom pre chodcov na Garbiarskej ulici (v smere na Podbreziny) nesvieti jeden "panáčik".
Za nápravu ďakujem.

14. október 2014

Odpoveď samosprávy

Podnet týkajúci sa "chýbajúceho panáčika" na svetelnom signalizačnom zariadení na Ul. Garbiarska je k dnešnému dňu vyriešený.

Ing. Tibor Molnár
VPS Liptovský Mikuláš


Ing. Tibor Molnár
VPS Liptovský Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania