Neporiadok pri parkovisku na Jefremovskej

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Neriešený
meno
Michal Paška 30. marca 2014

Dobrý deň,
pri parkovisku na Jefremovskej ulici (oproti kotolni pred domovom dôchodcov) je neporiadok rôzneho druhu.
Za nápravu ďakujem.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Miesto sme uviedli do poriadku.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.