Kpt. Nálepku-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení

Od inštitútu Aurela Stodolu po železničné rampy pod Hájom sa nachádza až 6 áut bez EČV, väčšina z nich tam stojí už dlhodobo.

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na septembrové mestské zastupiteľstvo pripravujeme všeobecne záväzné nariadenie, ktoré bude riešiť tento problém formou spoplatnenia dlhodobého státia autovrakov na verejných parkoviskách. Spoplatnenie bude dosť razantné tak, aby sa takéto konanie zo strany vlastníkov vozidiel nedialo.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy, životného prostredia a výstavby MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.