Palúčanská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení
meno
Maros 27. augusta 2020

na prechode je treba samostatne vyznacit prechod pre chodcov a samostatne pre cyklistov, inak dochadza ku koliznym situaciam. Na vsetkych ramenach krizovatky, nie len niekde ...

28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetná križovatka je križovatkou troch komunikácií, z ktorých každá má svojho správcu – I/18 – SSC, II/584 – SC ZSK a ul. Štúrova – mesto. Za mesto viem povedať, že značenie cyklistického priechodu sa obnovovať bude v krátkom čase. Za ostatných správcov to povedať neviem, ale s takouto požiadavkou ich oslovím. Pre doplnenie - v platnosti je už nová vyhláška týkajúca sa dopravného značenia a vyznačenie priechodu pre cyklistov je riešené už úplne inak, nie zelenou, ale bielou farbou a aj inými rozmermi čiar.

Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy, životného prostredia a výstavby MsÚ L. Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania