Znečistený potok

Zodpovednosť za riešenie: Lozorno

Neriešený

Zaslal: Andrej Kavický, 05. marca 2017

Odpadky v potoku, neupravené brehy a blízky obyvatelia využívajú koryto potoka ako skládku záhradného odpadu

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.