Katastrofálny stav zelene v okolí zastávky Slovak Lines

Zodpovednosť za riešenie: Lozorno

Neriešený

Zaslal: Marek, 13. februára 2018

Dobry den prajem.

Na autobusovej zastavke Slovak Lines "Lozorno - Autopriemyselny Park" a v jej blizkom okoli (smer BA -> MA) je uz dlhsiu dobu neudrziavana (do chodnika) prerastajuca zelen (kriky a stromy z blizkej priekopy). Taktiez chodnik, ktory vedie z tejto zastavky do blizkeho Autopriemyselneho Parku, je z oboch stran pokryty prerastajucou zelenou z blizkej priekopy. O neporiadku, ktory sa nachadza v tesnej blizkosti autobusovej zastavky a prilahlych chodnikoch - ani nehovorim - je tam toho hodne. Prilahle verejne osvetlenie - tiez katastrofa. Kludne si mozte spravit obhliadku daneho miesta a hned zistite realny obraz o danej "krajine".
Zastavka v opacnom smere (a zelen v jej okoli je v ovela lepsom stave).
Poprosim Vas o napravu a vyriesenie daneho problemu.

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.