Parný mlyn-osvetlenie-poškodený stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

V riešení

TENTO STLP OHROZUJE AKO CHODCOV TAK I AUTA CO IDU OKOLO JE TO VEDLA BYVALEJ HYPERNOVY LUCENEC

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
05. august 2021

Ocami Obcanov

PROSIM PRESLO DOST CASU A TIE STLPY SU TAK AKO BOLI VYFOTENE CIZE SU TAK AKO BOLI KATASTROFALNOM STAVE
18. august 2021

Ocami Obcanov

TIE STLPY OSTANU FAKT TAK???
29. august 2021

Ocami Obcanov

TENTO STLP SME ZVEREJNILI 17.JULA 2021 A UZ JE KONIEC AUGUSTA NUZ ASI SA NIC NEBUDE ROBIT STYMTO HROZNYM STAVOM STLPU?
31. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
02. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené stĺpy verejného osvetlenia nie sú v majetku ani v správe mesta. Nakoľko sa stĺpy VO nachádzajú na súkromnom pozemku, mesto Lučenec vyzve majiteľa k zjednaniu nápravy.
S pozdravom

Mesto Lučenec
10. september 2021

Ocami Obcanov

NO PEKNE TAK TIE STLPY SA DRZIA LEN NA KABLOCH TA HANBA NO NEVIEME KOHO TO BUDE CHYBA AK TO SPADNE NIEKOMU NA AUTO ALEBO NA HLAVU

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.