Ulica Adyho-poškodený stĺp verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

V riešení

ULICA ADYHO STLP KTORY MOZE KEDYKOLVEK SPADNÚŤ NA CLOVEKA ALEBO AUTO

28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
10. august 2021

Ocami Obcanov

PROSIM BUDE SA S TYM STLPOM NIECO ROBIT? DAKUJEME
29. august 2021

Ocami Obcanov

NUZ S TYM STLPOM ASI NIC SA NEBUDE ROBIT😏😏
10. september 2021

Ocami Obcanov

JE 10.SEPTEMBER A STLP STALE TAK ISTO JE VYKOTENY
10. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
10. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu nahnutého stĺpu vo Vami uvedenej lokalite zabezpečíme v rámci údržby do konca roka 2021. Zamestnancami mesta bola vykonaná obhliadka, ktorou bolo zistené, že stĺp je stabilný a nepredstavuje nebezpečenstvo.
S pozdravom

Mesto Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania