Rúbanisko II-vodorovná značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

Nebolo by vhodne vyznačiť viac miest pre ZŤP pred poliklinikou a najmä označiť miesto, kde môžu zaparkovať vozidla záchranky a zdravotnej dopravnej služby?

29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
30. september 2021

Richard

Ten stredný pruh bol niekedy vyhradený sanitkam a záchranke. Možno by to bolo dobré aj teraz tak vyznacit, lebo ináč bude záchranka parkovať pri pošte alebo aj ďalej.
23. október 2021

Ľudovít

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
23. október 2021

Richard

Na druhý pokus, ale podarilo sa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.