Rúbanisko II-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

Dobry den.
prosíme mesto aby vycitilo okolie pri schodoch z Rubaniska 2/70 ku benzinke Dalioil. Kríky su neostryhane, vsade su odpadky. prosím upravte to tam. Ďakujeme

04. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
05. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestranstvo bolo vyčistené aktivačnými pracovníkmi dňa 04.01.2022.
Lokalita je zahrnutá v harmonograme čistenia verejných priestranstiev aktivačnými pracovníkmi.
S pozdravom

Mesto Lučenec
17. január 2022

kiara

Dakujem bolo by fajn keby sa tie kriky vystrihali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania