Rúbanisko II-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

dobry den..Chcem nahlásiť poškodené detské ihrisko. na Rubanisku 2 za mostom. Ďakujem

18. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
18. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená (zlomená) drevená časť prvku na DI Rúbanisko II bola dňa 18.01.2022 opravená.
S pozdravom

Mesto Lučenec
18. január 2022

kiara

Ďakujeme 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania