Gemerská cesta-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedená závada bola dňa 23.09.2019 odstránená.
S pozdravom

Mestský úrad Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania