Ulica Jókaiho-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

na Jókaiho ulici je tento kabel a je dosť nebezpečný. aj keď je označený, bielou látkou, bolo by dobré to odstrániť

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nebezpečne visiaci telekomunikačný kábel ponad chodník na Ul. Jókaiho bol odstránený dňa 26.09.2019.
S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
27. september 2019

Maria

ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.