Ulica Hviezdoslavova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

vsetko je zarastene a z toho dovodu je neprehladny prechod pre chodcov a znecistena zelen a chodnik, zbytocne stromy slivky ked sa nik o to nestara

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník a komunikácia na Ulici Vansovej /podľa označenia na mape/, boli vyčistené od komunálneho odpadu a odpadu zo stromov dňa 1.10.2019. Úprava zelene brániacej v rozhľade v križovatke bude zabezpečená.
S pozdravom

Mestský úrad Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.