Ulica Ľudovíta Štúra-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený
meno
Dana Biroščáková 25. septembra 2019

upchatý kanál, roky nečistený, neodteká voda

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mestský úrad Lučenec
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

do konca mesiaca Október 2019, zabezpečíme vyčistenie, prípadný pretlak upchatej dažďovej vpuste v lokalite Ul. Štúra.
S pozdravom

Mesto Lučenec
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prečistenie dažďovej vpuste v uvedenej lokalite sme zabezpečili v minulom týždni. /v 44. týždni/.
S pozdravom

Mesto Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania