Ulica A. Jiráska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

Vyriešený

Tento rok este nepokosene metrova burina

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním v najbližšej dobe zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mesto Lučenec
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej lokalite je kosba naplánovaná tento týždeň/ t.j. 42. týždeň/, kedy sa bude kosiť aj Gemerská cesta spolu so sídliskom na Ulici A. Jiráska.
S pozdravom

Mesto Lučenec
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v uvedenej lokalite kosba už prebehla.
S pozdravom

Mesto Lučenec
18. október 2019

TOMÁŠ

Tak treba skontrolovat lebo z 500 m2 je pokosene 50 m2
24. október 2019

TOMÁŠ

Ulica A. Jiráska-trávnatá plocha-nepokosená

Znova posielam nepokosene z 500 m2 pokosene iba 50 m2
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kosba prebehla v 43. týždni.
Druhá časť pozemku s krovinami a náletovými drevinami, je predmetom riešenia v rámci projektu z participatívneho rozpočtu.
S pozdravom

Mesto Lučenec
20. jún 2020

TOMÁŠ

Stale nepokosene
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kosba v predmetnej lokalite bola zabezpečená dňa 01.07.2020.
S pozdravom

Mesto Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania