Ulica Dr. Ľudovíta Bazovského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Lučenec

V riešení

Už niekoľko rokov odstavené vozidlo na rohu parkoviska. Auto je známe, vodiči parkujú za ním a sťažujú už aj tak dosť náročný prístup k parkovacím miestam.

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za doručenie Vášho podnetu. Budeme sa ním zaoberať a spätne Vás informovať prostredníctvom portálu.

S pozdravom

Mesto Lučenec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.