Vývoz komunálneho odpadu + separovaného odpadu

- Komenského


26. decembra 2017

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený
 

Odstaveny vrak

- Komenského


07. decembra 2017

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený
 

Nízko konare nad chodníkom

- Komenského


27. júla 2017

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený
 

Stavebné pozemky

- Komenského


11. decembra 2016

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený
 

Konare zasahujuce do chodnika

- Komenského


23. októbra 2016

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

V riešení
 

Basketbalový koš

- Komenského


25. mája 2016

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený
 

Parkovanie na sídlisku

- Komenského


13. mája 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Dolné Vestenice

Vyriešený