Potkany na sídlisku Nábrežná

- Nábrežná


10. marca 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Kontajner na šaty na Nábrežnej ulici

- Nábrežná


19. októbra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Betónová rúra, Nábrežná 2.

- Nábrežná


25. júla 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený