Zrekonštruovaná ulica?

- Jesenského


18. februára 2018

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Kábel elektrického vedenia na chodníku

- J.Simora


18. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Cestička z Roľníckej na Janka Kráľa

- J.Kráľa


01. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Chodník na Nitrianskej ceste

- Nitrianska cesta


08. septembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení