Nefungujúce osvetlenie Hollého ulici

- Hollého


25. októbra 2017

Zodpovednosť: Senica

Neriešený
 

Zničené lavičky v parku

- J. Kráľa


07. júla 2017

Zodpovednosť: Senica

Vyriešený