Smeti pred CBA na Jánošíkovej

- Jánošíkova


01. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Neporiadok na ihrisku medzi ulicami Bethlena a Jánošíkova

- G.Bethlena


01. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Vyriešený