Pouličné osvetlenie

- Chotčanská


06. septembra 2017

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený
 

Chýbajúca značka hlavnej cesty

- Konštantínova


02. septembra 2017

Zodpovednosť: Stropkov

Vyriešený