Čo bude s prázdnym objektom po predajni Baumax?

Ružinov - Rožňavská


05. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Kasíno Monaco na Trnávke

Ružinov - Slovinská


04. januára 2018

28 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Rozbitý chodník okolo parku za zdravotným strediskom na Trnávke

Ružinov - Bulharská


30. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 

Chýbajúce koše v parku za zdravotníckym strediskom na Trnávke

Ružinov - Bulharská


20. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Problémové parkovanie na Trnávke

Ružinov - Pri strelnici


16. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený
 
Neriešený
 

Poškodené dlaždice pred poliklinikou Ružinov

Ružinov - Ružinovská


10. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Neriešený