Billboard na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta


10. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vozidlá bez TK a EK - vraky na parkovisku

Petržalka - Bohrova


05. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Bezdomovec nasťahovaný pod schodami

Petržalka - Lenardova


23. júla 2015

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Kríky zasahujúce do chodníka na Panónskej pri ŽST Petržalka

Petržalka - Panónska cesta


23. júla 2015

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený