Ortútska cesta-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Malachov

Vyriešený

zhnitá rozsýpajúca sa lavička n Fišiarke pri náučnom paneli o medveďov

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, zistíme v koho správe je táto časť obce. Obecný úrad nemá kľúče od rampy. Podnet posunieme kompetentným.

Ferenc Gajdúšková, starostka
20. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lavička bola opravená - podnet vyriešený.
20. august 2020

Odpoveď samosprávy

náprava problému bola zrealizovaná

Zuzana Mojžišová Gondová, zamestnanec OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.