Veľkomoravská-parkovacie miesta v zlom stave

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Roman Štrba 17. októbra 2020

Dobrý deň, prosím našiel by sa už konečne čas na vyriešenie tohoto parkovania? Vypodložiť, vyspádovať, odvodniť a spevniť parkovacie miesta. Namiesto absolútne nezmyselných stĺpov ako zábrana proti parkovaniu. Tie išli osadiť okamžite. Prosím, chceme len slušne parkovať a žit. Toto je tragédia. Mimochodom mestské dane platíme. Za tie sa urobila ,, kompletná rekonštrukcia vnútrobloku,, len na 1/4 sa akosi zabudlo. Ak mesto potrebuje, pomôžeme, pracovať vieme.
Budeme Vám veľmi vďační.

23. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho útvaru strategického rozvoja a na útvar výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Útvar strategického rozvoja

Matúš Gelinger
ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania