Michala Tillnera-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Ada 15. októbra 2020

Na parkovisku M. Tilnera a Malovaného oproti pohostinstvo Oblacik nefunguje osvetlenie.

15. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Na danom mieste sú nefunkčné dve lampy z dôvodu poruchy vedenia v zemi. Oprava bude zabezpečená v čo najkratšom čase.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, TEKOS Malacky
Kedy? Október/November 2020

Matúš Gelinger
ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.