Martina Rázusa-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Monika Ježková 01. marca 2021

Dobrý deň prajem,

na ulici M.Rázusa sa nachádza vyblednuté dopravné značenie.

19. marec 2021

Monika Ježková

Dobrý deň prajem,

18 dní je podnet bez reakcie samosprávy, prosím o opätovné zaslanie.

Ďakujem a prajem pekný deň.
19. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
rybarikova.odkaz@gmail.com
24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Dopravné značenie bude vymenené v čo najkratšej dobe.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, TEKOS Malacky
Kedy? 2021

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
28. apríl 2021

Monika Ježková

Overenie stavu riešenia podnetu - zatiaľ neriešený
29. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
rybarikova.odkaz@gmail.com
21. máj 2021

Monika Ježková

Overenie stavu podnetu - zatiaľ neriešený
22. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
rybarikova.odkaz@gmail.com
10. jún 2021

Monika Ježková

Dobrý deň,

dopravné značenie je vymenené.

Veľmi pekne ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania