Malé námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
M. 17. júla 2021

Odpad mimo kontajnerov (autosedačka + stolička) už vyše týždňa

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na útvar výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - odpadové hospodárstvo
Kedy? Júl/August 2021

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Kontajnerové stojisko bolo dočistené.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, TEKOS Malacky
Kedy? Júl 2021

Matúš Gelinger
ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania