Družstevná-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Zlatica Kujanova 22. júla 2021

Dobry den prajem. Chcela by som poukazat na problem tykajuci sa vodneho toku Stara Malina na Druzstevnej ulici. Tento potok je znecisteny kosenim travy, nanosom blata a zarastanim vodnymi rastlinami /vid.prilozene fotografie/. Pri vacsich dazdoch hrozi zatopenie okolitych budov a komunikacii. Chcela by som poprosit o vycistenie tohto toku skor, ako pride k ujmam na majetkoch.
Za skore vybavenie mojho podnetu dakujem a zelam pekny den.
Zlatica Kujanova

22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na riešenie Útvaru výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
30. júl 2021

Zlatica Kujanova

Takto to vyzeralo presne pred rokom.. tak prosim konajte cimskor, nez pride ku skodam 🙏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.