Mierové námestie-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Monika Ježková 26. júla 2021

Dobrý deň,

na podnet mojich rodičov by som chcela mesto veľmi pekne poprosiť či by bolo možné vyznačiť ešte aspoň jedno parkovacie miesto pre invalidov na Mierovej ulici, nakoľko je tu vysoký počet pacientov ktorí navštevujú zdravotné zariadenie (kardiológ, internista, ORL,...) a je tu priam skoro nemožné zaparkovať ako ZŤP.

Ďakujem veľmi pekne.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bude postúpený na riešenie odboru dopravy na útvar výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Odbor dopravy

Matúš Gelinger
ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania