Zámocká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

dobry den,
dlhsiu dobu stoji na parkovisku za budovou Nafty naburane auto. Nalepky o STK a EK chybaju. Prosim o preverenie a odstranenie.
dakujem

26. september 2021

Dušan

Uz som to hlásil aj MsP asi týždeň dozadu. Tak snad to dajú preč.
28. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská polícia na uvedenej veci intenzívne pracuje. Vykonáva úkony vedúce k odstráneniu dlhodobo odstaveného vozidla . O výsledkoch Vás budeme informovať. Taktiež vykonávame úkon oznámenia na Okresný úrad, ktorý má v kompetencií riešiť neplatnú STK a EK.

MsP MA
12. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, motorové vozidlo sa na mieste už nenachádza.

MsP MA
12. október 2021

Dušan

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania