Zámocká-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Peter Jancarek 30. novembra 2021

Dobry den, prosim o riesenie chybajucej casti chodnika na zaciatku Zamockej ulice (na foto). Chodnik nie je nijako oddeleny od cesty. Kedze je to celkom frekfentovany usek v centre mesta (skola, kostol, posta, OC, policia,...) vznikaju tu rozne kolizne situacie.

Dakujem, Peter

01. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na útvar výstavby a životného prostredia. Prípadný termín realizácie stavebných úprav bude možný až na jar roku 2022. Dočasne preveríme možnosti zabezpečenia chodníka, aby sme predišli vzniku kolíznych situácií.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Tekos
Kedy? 2021/2022

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
01. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na útvar výstavby a životného prostredia. Prípadný termín realizácie stavebných úprav bude možný až na jar roku 2022. Dočasne preveríme možnosti zabezpečenia chodníka, aby sme predišli vzniku kolíznych situácií.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Tekos
Kedy? 2021/2022

Matúš Gelinger
ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania