Pezinská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Matej 04. januára 2022

Dobrý deň, osvetlenie dnes opäť nefunkčné od žel.priecestia po Tesco. Prosím o preverenie a odstránenie poruchy. Ďakujem.

04. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Odstránenie poruchy zabezpečíme v čo najkratšom možnom čase.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia
Kedy? Január 2022

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
06. január 2022

Alena

Pezinská-osvetlenie-nefunkčné

nefunkčne osvetlenie na Pezinskej cyklotrasa
07. január 2022

Matej

Overenie podnetu, dnes som išiel okolo a osvetlenie bolo funkčné. Podnet vyriešený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania