Ľudovíta Fullu-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Prosím o kontrolu a opravu dlažby na uvedenom chodníku.
už sa na tom deti pár krát potkli a predpokladám, že to má súvis s prepadom okolo kan.šachty.

19. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Na mieste bude vykonaná obhliadka.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Tekos Malacky
Kedy? Október 2022

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
30. október 2022

Andrej

Detto kedy sa chystá obhliadka?
01. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
16. december 2022

Andrej

Detto nikto nič nerieši. Konať!!!
19. december 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
20. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Chodník bol opravený.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia
Kedy? December 2023

Matúš Gelinger
Mesto Malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania